Contacte vânzări

Contacte vânzări

Head of Precast Business Developer
Alexandru Fogaraşi
Telefon: +40 372 541 500
Fax: + 40 372 879 676
Mobil: +40 722 153 426
E-mail: Alexandru.Fogarasi@macon.ro

Business Developer Construcții Civile și Industriale 
Ioana Pînzaru
Mobil: +40 748 122 706
Fax: + 40 372 879 676
E-mail: Ioana.Pinzaru@macon.ro

Operational Sales Manager 
Ioan Bota
Mobil: +40 724 001 302
Fax: + 40 372 879 676
E-mail: Ioan.Bota@macon.ro

Reprezentant vanzari Produs Email Telefon
Cristian Riţă Stâlpi din beton pentru LEA si stâlpi din beton pentru iluminat omologati AFER Cristian.Rita@macon.ro +40 733 337 869
Ionuț Corabu Elemente prefabricate din beton pentru infrastructura de transport
Zona: HD, CS, MH, GJ, DJ, VL, OT, AG, TR, DB, GR, B, IF, PH, IL, CL, CT, BZ, BR, TL, VR, GL, BC, VS,NT, IS, SV BT
Ionut.Corabu@macon.ro +40 724 249 735
Vlad Popa Elemente prefabricate din beton pentru infrastructura de transport
Zona: TM, AR, BH, AB, SB, BV, CV, HR, CJ, SJ, BN, MM, SM
Vlad.Popa@macon.ro +40 730 013 430

Contact SIMBETON

Director General
Dorin Gurău
Telefon: +40 359 315 137
Fax: +40 372 879 672
Mobil: +40 733 599 306
E-mail: Dorin.Gurau@macon.ro

Intra in cont